Техничка школа "Никола Тесла"
Сурдулица
тел: +381 (0)17 824 119
адреса:Томе ивановића 24
Изненађење за ученике осмог разреда основних школа из Сурдулице и околине

17.05.2019

За све ученике осмог разреда основних школа из Сурдулице и околине предвиђен је Дан отворених врата за среду 22.05. 2019. године са почетком у 12 сати! Драги осмаци, тог дана можете се окушати као возачи на полигону школе уз асистенцију наших инструктора вожње! Такође имаћете прилике да се уверите у клалитетан рад наших наставница српског језика и књижевности. У њиховој режији наши ученици драмске секције ће реализовати часове из њиховог угла! Хајде да се мало забавимо уз школски бенд.

Обилазак ОШ Пера Мачкатовац Бело Поље

17.05.2019

Данас је у мобилни тим школе обишао ОШ "Пера Мачкатовац" у Белом Пољу. Том приликом су у пријатном дружењу са ученицима ове школе истим презентовани образовни профили којима располаже наша школа за упис у школској 2019/2020. години. Слике са посете се налазе у Галерији под називом ОШ Пера Мачкатовац Бело Поље 2019.

Посета ОШ Вук Караџић у Сурдулици

16.05.2019

У оквиру својих промотивних активности данас је тим школе посетио ученике ОШ "Вук Караџић" у Сурдулици. Слике са презентације се налазе у Галерији под називом ОШ Вук Караџић Сурдулица.

Промоција школе у Босилеграду!

15.05.2019

Данас смо обишли ОШ "Георги Димитров" у Босилеграду. Слике се налазе у Галерији под насловом " Босилеград 2019.

Представа ученика наше школе поводом Дана школе

09.05.2019

У среду 08.05.2019. године у спортској сали ученици наше школе су реализовали представу поводом Дана школе. Представу су осмислиле предметне наставнице српског језика и књиженвоти Мила Стојадинов, Данијела Ђорђевић и Сузана Ранђеловић. Слике са ове манифестације се налазе у галерији под називом Дан школе 2019.

Јован Димитријевић поново најбољи

24.04.2019

У суботу, 20. априла 2019. године Департман за физику Природно-математичког факултета у Нишу, уз подршку „Телеком Србија” а.д. Београд, организовао је смотру радова пријављених на Конкурс за најбољи рад ученика средњих школа на тему “Мобилни телефон у физичком експерименту“. Прву награду освојио је наш ученик четврте године Јован Димитријевић. Честитамо ученику и предметном наставнику Братиславу Радовановићу. Слике са такмичења се налазе у галерији под називом "Мобилни телефон у физичком експерименту".

Сјајан наступ наших ученика на Републичком такмичењу у беседништву

23.03.2019

Ученик наше школе Милан Стошић освојио је треће место на Републичком такмичењу у беседништву на задату тему. У конкунренцији импровизоване беседе наш ученик Дарко Трајковић освојио је пето место. У конкуренцији екипа наши ученици Милан Стошић и Дарко Трајковић освојили су четврто место. Честитамо ученицима и предметној наставници Мили Стојадинов. Слике ученика као и коначне чисте са резултатима такмичења се налазе у Галерији под називом Беседништво Ниш 2019.

Објављена је одлука о додели уговора о јавној набавци добара, набавке горива и мазива

Одлуку можете пронаћи у опцији Доwнлоад и активирањем опције јавне набавке!

Одржана радионица каријерног водјења

19.03.2019

Дана 14.03.2019. године у информатичкој учионици ТШ Никола Тесла у Сурдулици одржана је радионица каријерног вођења и саветовања за 15 ученика и ученица ромске националности од 1. до 4. разреда средње школе. Радионица је организована у оквиру СWИСС ПРО програма на пројекту: "Побољшање запошљивости Рома и Ромкиња у општинама Владичин Хан и Сурдулица" који реализује Удружење Рома интелектуалаца из Прекодолца, Владичин Хан. Општи циљ пројекта је "Стална и одржива интеграција ромске популације кроз побољшање запошљивости Рома и подизање капацитета појединаца за запошљавање". Активности на пројекту обухаватају радионице каријерног вођења, индивидуалне радионице за израду каријерних планова, курс немачког језика, могућности преквалификације, подршка развоју вештина, мотивације и информисање корисника и корисница. На радионици су корисници имали прилике да на он-лине платформи ураде тестове особина, вештина и интересовања, на основу којих могу да планирају своје каријере и даље учествују у пројектним активностима. Атмосфера за рад је била врло пријатна, а учесници/це су показали значајно интересовање и максимално се потрудили да се остваре циљеви радионице.

Објављен је позив за подношење понуде као и конкурсна документација унутар опције Доwнлоад.

08.03.2019

СледећеПретходно