Техничка школа "Никола Тесла"
Сурдулица
тел: +381 (0)17 824 119
адреса:Томе ивановића 24
Објава плана јавних набавки за 2021. годину

03.02.2021

Објава се налази у опцији Доwнлоад у фолдеру под називом Јавне набавке под називом "План јавне набавке за 2021. годину"

Решења о избору кандидата на основу расписаног конкурса се налазе у опцији Доwнлоад у општим актима школе!

17.09.2020

Предавања из стручних предмета

24.03.2020

Предавања из одређених стручних предмета се налазе на линку хттпс://мојаскола.ртспланета.рс/лист/537/струцни-предмети

Распоред наставе за општеобразовне предмете

24.03.2020

Рапоред општеобразовних предмета за данас се налази на линку хттпс://www.ртс.рс/паге/тв/ци/броадцаст/254/ртс-3.хтмл

Реализација наставе на даљину

18.03.2020

У нашој школи се тренутно реализује настава на даљину преко Вибера. У сваком одељењу су формиране групе за све предмете. У фази смо преласка на платформу за електронско учење " Моодле" која се налази на самом сајту!!

Поштовање ауторских права

18.03.2020

Обавештавамо наставнике школе да су у обавези да детаљно прегледају материјал ( презентације, анимације, радни листови,.. ) које преузимају са интернета и о потреби поштовања ауторских права!

Распоред емитовања образовних садржаја за ученике средњих стручних школа на РТС

18.03.2020

Рапоред емитовања образовних садржаја за средње стручне школе на РТС и РТС Планети се налази на : хттпс://www.распореднаставе.гов.рс

Распоред едукативног садржаја за учење на даљину који се емитује на каналу Радио телевизије Србије

16.03.2020

За ученике средње школе наставне јединице и теме биће доступне на платформи РТС Планета. Распоред садржаја ће бити објављен на хттпс://www.распореднаставе.гов.рс/

Настава на даљину

16.03.2020

Најновијом одлуком државног руководства о увођењу ванредног стања због корона вируса, и добијеним инструкцијама Министарства просвете и наша школа ће реализацију наставе остваривати на даљину.Реализацију наставе ћемо остваривати формирањем група на виберу. Сви ученици и родитељи ће бити благовремено обавештени о свим активностима!

13.03.2020

Садржај дописа се налази у Галерији под називом "Обавештење министра о здравственим препорукама које установе примењују ради спречавања ширења инфекција"

СледећеПретходно